Ansatte kulturkontoret

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Ledere i Kultur

Stilling Navn Telefonnr. E-post
Kultursjef Siv Krogh Österholm 66 10 72 02/ 92 20 05 70 siv.krogh.osterholm@eidsvoll.kommune.no

Leder Kulturskole/
Fritid/Jobbsenter

Astrid Holum

66 10 72 07/ 94 86 72 31 astrid.holum@eidsvoll.kommune.no
Leder Råholt Bad

Jan-Christian Ulleberg

66 10 74 72/ 48 89 34 94 jan-christian.ulleberg@eidsvoll.kommune.no
Leder Eidsvoll Bibliotek og Kino

Elisabeth Alnes

66 10 72 22/ 90 22 18 36

elisabeth.alnes@eidsvoll.kommune.no

 Stab

Stilling Navn Telefonnr. E-post
Idrettskonsulent Egil Martin Dahlum 66 10 71 07/ 91 74 75 44 egil.martin.dahlum@eidsvoll.kommune.no
Rådgiver

Anneth Winger

66 10 71 04 anneth.winger@eidsvoll.kommune.no
Lydtekniker

Hugo Alvarstein

90 47 94 75 hugo_alvarstein@hotmail.com
DKS-Koordinator

Marit Hoel Robertsen

66 10 72 03 marit.hoel.robertsen@eidsvoll.kommune.no
Kulturkonsulent

Øivind Sandbu

47 51 14 65 oss@eidsvoll.kommune.no

Publisert: 25.11.2016 10:25:29
Sist endret: 25.11.2016 10:40