Ansatte kulturkontoret

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Ledere i Kultur

Stilling Navn Telefonnr. E-post
Kultursjef Siv Krogh Österholm 66107202/ 92200570 siv.krogh.osterholm@eidsvoll.kommune.no

Leder Kulturskole/
Fritid/Jobbsenter

Astrid Holum

66107207/ 94867231 astrid.holum@eidsvoll.kommune.no
Leder Råholt Bad

Jan-Christian Ulleberg

66107472/ 48893494 jan-christian.ulleberg@eidsvoll.kommune.no
Leder Eidsvoll Bibliotek og Kino

Peter Hansen

66107222/ 91347564 peter.hansen@eidsvoll.kommune.no

 Stab

Stilling Navn Telefonnr. E-post
Idrettskonsulent Egil Martin Dahlum 66107107/ 91747544 egil.martin.dahlum@eidsvoll.kommune.no
Rådgiver

Anneth Winger

66107104 anneth.winger@eidsvoll.kommune.no
Lydtekniker

Hugo Alvarstein

90479475 hugo_alvarstein@hotmail.com

Publisert: 25.11.2016 10:25:29
Sist endret: 08.03.2017 12:10