Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Eidsvoll Verk skole, ansatte

Klasse Navn Funksjon e-post
  Lena Frantzen Rektor lena.frantzen@eidsvoll.kommune.no
  Jens Jakob Bjørnslett Avd.leder jens.jakob.bjornslett@eidsvoll.kommune.no
  Ingrid Langvatne Notoane Avd.leder ingrid.langvatn.notoane@eidsvoll.kommune.no 
  Ingerlise Kristianen SFO leder ingerlise.kristiansen@eidsvoll.kommune.no
  Kjersti Kristiansen Saksb. kjersti.kristiansen@eidsvoll.kommune.no
       
1 gr. 1 Karine Rønsen Frank Kontaktlærer karine.ronsen.frank@eidsvoll.kommune.no
1 gr. 2 Hilde Bjerknes Kontaktlærer hilde.bjerknes@eidsvoll.kommune.no
2 gr. 1 Kristin Ringnes Hoff Kontaktlærer kristin.ringnes.hoff@eidsvoll.kommune.no
2 gr. 2 Trude Hanssen Kontaktlærer trude.hanssen@eidsvoll.kommune.no
3 gr. 1 Anne F. Førrisdahl Kontaktlærer  anne.fuglerud.forrisdahl@eidsvoll.kommune.no
3 gr. 2 Elisabeth Finskudd Kontaktlærer elisabeth.finskud@eidsvoll.kommune.no
4 gr. 1 Kamila M. Granly Kontaktlærer kamila.magdalena.granly@eidsvoll.kommune.no
4 gr. 2 Hege Tvenge Kontaktlærer hege.tvenge@eidsvoll.kommune.no
5 gr. 1 Trine Modal Kontaktlæer trine.modal@eidsvoll.kommune.no
5 gr. 2 Lise Mari Zakariassen  Kontaktlærer  lise.marie.chesterfledt.zachariassen@eidvoll.kommune.no
6 gr. 1 Unni Due Kontaktlærer unni.eriksen.due@eidsvoll.kommune.no 
6 gr. 2 Eva Akre Kontaktlærer eva.akre@eidsvoll.kommune.no 
7 gr. 1 Ruth Jahren Hoel Kontaktlærer  ruth.jahren.hoel@eidsvoll.kommune.no
7 gr. 2 Mari Gulden  Kontaktlærer mari.gulden@eidsvoll.kommune.no
       
       
  Jorun Fagerhaug Faglærer jorun.fagerhaug@eidsvoll.kommune.no
  Kari Ramstad Faglærer kari.ramstad@eidsvoll.kommune.no
  Trude Bjerke Frank Faglærer 

trude.bjerke.frank@eidsvoll.kommune.no

  Karstein Finvold Faglærer karstein.finvold@eidsvoll.kommune.no
  Linda Skjærbekk Faglærer  linda.skj@hotmail.com
  John-Erik Vigren Faglærer  christian.skoglund@eidsvoll.kommune.no
  Christian Skoglund Faglærer  
       
       
Assistent Emilie Hanssen Skole/SFO  
Assistent Berit Lundby Skole/SFO  
Assistent Gunn Hansen Skole/SFO  
Assistent Kariann Blaker Skole/SFO  
Assistent Anne Flenmoren Sundt Skole/SFO  
Assistent   Tryggve Due Skole/SFO  
Lærling   Iselin Rødsrud  Skole/SFO  

Publisert: 21.09.2017 10:35:55
Sist endret: 21.09.2017 10:35