Innhold

Råholt skoles ansatte

Oversikt over alle ansatte ved Råholt skole
Klasse Navn FunksjonEpost og SMS-varsling
1A Barbro Knai Kontaktlærer

barbro.knai@eidsvoll.kommune.no
19123035990039

1B Marlin Høgås Kontaktlærer  marlin.lyshoel.hogas@eidsvoll.kommune.no
19123035990027
1C Pernille Saugnes Brodal Kontaktlærer

pernille.saugnes.brodal@eidsvoll.kommune.no
19123035990041

1D Lene Alfarustad Gjuvsland Kontaktlærer

lene.alfarustad.gjuvsland@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990001

2A Monica K. Solberg Kontaktlærer

monica.k.solberg@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990031

2B Kristine Laurhammer Kontaktlærer

kristine.laurhammer@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990043

2C Lena Lindberg Hansen Kontaktlærer

lena.lindberg.hansen@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990042

3A Guro Husfloen Kontaktlærer

guro.husfloen@eidsvoll.kommune.no
19123035990020

3B Marit Strand Fjellsbø Kontaktlærer

marit.strand.fjellsbo@eidsvoll.kommune.no
19123035990013

3C Anders Modal  Kontaktlærer anders.modal@eidsvoll.kommune.no
19123035990025
3D Lillian Balto Brovold  Kontaktlærer

lillian.balto.brovold@eidsvoll.kommune.no
19123035990038

4A Martin Berntzen Kontaktlærer

martin.peder.berntzen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990037

4B Kari Helene Rudshaug Kontaktlærer

kari.helene.lofsgard@eidsvoll.kommune.no
19123035990036

4C Tina C. G. Antonsen Kontaktlærer

tina.cecilie.gjersvik.antonsen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990006

5A Carina MarieFinnstun Kontaktlærer

carina.marie.finnstun@eidsvoll.kommune.no
19123035990012

5B Ida Karine Sørhagen Kontaktlærer ida.karine.sorhagen@eidsvoll.kommune.no
19123035990032
5C Lina Hov Kontaktlærer  lina.hov@eidsvoll.kommune.no
19123035990007
6A Thomas Sollihøgda Lundby Kontaktlærer

thomas.wiik.lundby@eidsvoll.kommune.no
19123035990023

6B Lene Engebretsen Kontaktlærer

lene.engebretsen@eidsvoll.kommune.no
19123035990026

6C Martine Trøen Kontaktlærer martine.troen@eidsvoll.kommune.no
19123035990033
6D Sølwi J. Kraus Kontaktlærer solwi.jeantelle.kraus@eidsvoll.kommune.no
19123035990021
7A Gunhild Rolstad Kontaktlærer

gunhild.rolstad@eidsvoll.kommune.no
19123035990044

7B Astrid Dalby Kontaktlærer astrid.antonsen.dalby@eidsvoll.kommune.no
19123035990010
7C Madiha S. Flatlandsmo Kontaktlærer madiha.saab.flatlandsmo@eidsvoll.kommune.no
19123035990014
  Jessica Andreassen Faglærer jessica.andreassen@eidsvoll.kommune.no
  Marketa Bøyesen Faglærer marketa.boyesen@eidsvoll.kommune.no
  Martine Ekre Spes.ped. koordinator martine.ekre@eidsvoll.kommune.no
  Tone Camilla Garby Faglærer  tone.camilla.garby@eidsvoll.kommune.no
  Knut Åge Graff av Øhr Faglærer knut.age.graff.av.ohr@eidsvoll.kommune.no
  Runa Cecilie W. Hovstein Faglærer runa.cecilie.w.hovstein@eidsvoll.kommune.no
  Roja Jebelisinake Faglærer roja.jebelisinaki@eidsvoll.kommune.no
  Mari Kristoffersen  Faglærer mari.kristoffersen@eidsvoll.kommune.no
  Edin Loga Faglærer  edin.loga@eidsvoll.kommune.no
  Trine Mortensen Faglærer trine.mortensen@eidsvoll.kommune.no
  Maria Nordang Sandem Faglærer maria.nordang.sandem@eidsvoll.kommune.no
  Per Ola Saugnes Spes.ped. koordinator per.ola.saugnes@eidsvoll.kommune.no
  Marianne Sjaastad Faglærer  marianne.sjaastad@eidsvoll.kommune.no
  Tiril Øverli Faglærer  tiril.overli@eidsvoll.kommune.no
   Siw Iren Hammeren SFO-leder siw.iren.hammeren@eidsvoll.kommune.no
  Malin Aalborg  Fagarbeider  malin.aalborg@eidsvoll.kommune.no
  Vigdis Moen Aasland Fagarbeider vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no
  Siw Bjerkevold Fagarbeider siw.bjerkevold@eidsvoll.kommune.no
  Anne Merethe Domaas  Fagarbeider  anne.merethe.domaas@eidsvoll.kommune.no
  Paola Cornejo Farias Assistent paola.cornejo.farias@eidsvoll.kommune.no
  Ina Dørdal Danielsen Fagarbeider ina.dordal.danielsen@eidsvoll.kommune.no
  Laila Norstad Fjeld Fagarbeider laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no
  Ole Kenneth Fonbæk Assistent ole.kenneth.fonbaek@eidsvoll.kommune.no
  Anne-Merete Fugelseth Assistent anne.merete.fugelseth@eidsvoll.kommune.no
  Karin Helene A. Haakens Fagarbeider karin.helene.bjerkestuen@eidsvoll.kommune.no
  Maryann L. Johnstad Fagarbeider  maryann.linnerud.johnstad@eidsvoll.kommune.no
  Grete J. Ruud Fagarbeider grete.johansen.ruud@eidsvoll.kommune.no
  Per Arne Walum Assistent/IKT per arne.walum@eidsvoll.kommune.no
  Britt Sigrun Wiik Fagarbeider britt.sigrun.wiik@eidsvoll.kommune.no
  Vigdis Zachariassen Assistent
vigdis.zachariassen@eidsvoll.kommune.no

Publisert: 02.12.2016 13:15:34
Sist endret: 20.10.2021 13:49