Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Råholt skoles ansatte

Oversikt over alle ansatte ved Råholt skole
Klasse Navn FunksjonEpost og SMS-varsling
1A Carina Finnstun Kontaktlærer

carina.marie.finnstun@eidsvoll.kommune.no
19123035990012

1A Laila Fjeld Assistent laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no
1B Jessica Andreassen Kontaktlærer jessica.andreassen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990005
1B Mari Rønning Assistent mari.astrup.ronning@eidsvoll.kommune.no
1C Tina Antonsen Kontaktlærer tina.c.g.antonsen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990006
1C Britt Wiik Assistent britt.sigrun.wiik@eidsvoll.kommune.no

2A Sølwi J. Kraus Kontaktlærer

solwi.jeantelle.kraus@eidsvoll.kommune.no 
19123035990021

2B Martine Trøen Kontaktlærer martine.troen@eidsvoll.kommune.no
19123035990033
2C Ståle Granheim Kontaktlærer stale.granheim@eidsvoll.kommune.no 
19123035990016
2C Guri Hynaas Assistent guri.elina.hynaas@eidsvoll.kommune.no

3A Anders Modal Kontaktlærer Anders.modal@eidsvoll.kommune.no
19123035990025
3B Toril Bundli Kontaktlærer toril.bundli@eidsvoll.kommune.no 
19123035990008
3C Knut Åge Graff Av Øhr Kontaktlærer knut.age.graff.av.ohr2@eidsvoll.kommune.no 
19123035990015
4A Guro Husfloen Kontaktlærer guro.husfloen@eidsvoll.kommune.no
19123035990020
4B Marianne Sjaastad Kontaktlærer marianne.sjaastad@eidsvoll.kommune.no
19123035990029
4B Vigdis Moen Aasland Assistent vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no 
19123035990035
4C Astrid Dalby Kontaktlærer astrid.antonsen.dalby@eidsvoll.kommune.no
19123035990010
5A Madiha Saab Flatlandsmo Kontaktlærer madiha.saab.flatlandsmo@eidsvoll.kommune.no
19123035990014
5B Lene Oskarsen Kontaktlærer lene.oskarsen@eidsvoll.kommune.no
19123035990026
5. Helene A. Haakens Assistent karin.helene.andersen@eidsvoll.kommune.no

6A Elisabeth Lybekk Kontaktlærer elisabeth.h.lybekk@eidsvoll.kommune.no
19123035990024
6A Gørild Pedersen Assistent gorild.pedersen@eidsvoll.kommune.no

6B Marit Strand Fjellsbø Kontaktlærer marit.strand.fjellsbo@eidsvoll.kkommune.no
19123035990013
6C Monica K. Solberg Kontaktlærer monica.k.solberg@eidsvoll.kommune.no
19123035990031
7A Ane M. Bauer Kontaktlærer

ane.marstein.bauer@eidsvoll.kommune.no
19123035990007

7A Siw Bjerkevold Assistent siw.henriksen@eidsvoll.kommune.no
7B Edin Loga Kontaktlærer edin.loga@eidsvoll.kommune.no
19123035990022
7C Sigrid H. Vaagaasar Kontaktlærer sigrid.halle@eidsvoll.kommune.no
19123035990034
  Marketa Bøyesen Faglærer
marketa.boyesen@eidsvoll.kommune.no
  Martine Ekre Faglærer
martine.ekre@eidsvoll.kommune.no
  Morten Gundersen Faglærer
morten.gundersen@eidsvoll.kommune.no
  Siw Iren Hammeren Faglærer
siw.iren.hammeren@eidsvoll.kommune.no
  Runa Cecilie W. Hovstein Faglærer
runa.cecilie.w.hovstein@eidsvoll.kommune.no
  Thomas Wiik Lundby Faglærer


thomas.wiik.lundby@eidsvoll.kommune.no

  Vigdis Marie Rui Faglærer


vigdis.marie.rui@eidsvoll.kommune.no

  Karianne Skjeppestad Faglærer
karianne.nyborg.skjeppestad@eidsvoll.kommune.no
  Ida K.Sørhagen Faglærer
ida.karine.sorhagen@eidsvoll.kommune.no
  Per Ola Saugnes  Spes.ped. koordinator per.ola.saugnes@eidsvoll.kommune.no
  Ane Marstein Bauer IT-ansvarlig
ane.marstein.bauer@eidsvoll.kommune.no
SFO Line Merete Eide SFO-leder
line.eide.jorgenstuen@eidsvoll.kommune.no
SFO Vigdis Moen Aasland Assistent
vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no
SFO Siw Bjerkevold Assistent
siw.henriksen@eidsvoll.kommune.no
SFO Paola Cornejo Farias Assistent
paola.cornejo.farias@eidsvoll.kommune.no
 SFO Laila Norstad Fjeld Assistent
laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no
SFO Helene A. Haakens Assistent
karin.helene.andersen@eidsvoll.kommune.no
SFO  Guri Elina Hynaas  Assistent
guri.elina.hynaas@eidsvoll.kommune.no
SFO Ingar Midtskogen Assistent
ingar.midtskogen@eidsvoll.kommune.no
SFO Mari A. Rønning Assistent
mari.astrup.ronning@eidsvoll.kommune.no
 SFO Per Arne Walum  Assistent
per.arne.walum@eidsvoll.kommune.no
SFO Vigdis Zachariassen Assistent
vigdis.zachariassen@eidsvoll.kommune.no
SFO Runa Østbu Assistent
runa.ostbu@eidsvoll.kommune.no
  Maryann L. Johnstad  Lærling  

Publisert: 02.12.2016 13:15:34
Sist endret: 13.04.2018 15:12