Innhold

Råholt skoles ansatte

Oversikt over alle ansatte ved Råholt skole
Klasse Navn FunksjonEpost og SMS-varsling
1A Barbro Ervik Knai Kontaktlærer

barbro.knai@eidsvoll.kommune.no 
19123035990039

1A Vigdis Moen Aasland Fagarbeider

vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no 

1B Marit Strand Fjellsbø Kontaktlærer

marit.strand.fjellsbo@eidsvoll.kommune.no
19123035990013

1B Britt Wiik Fagarbeider

britt.sigrun.wiik@eidsvoll.kommune.no

1C Marianne Sjaastad  Kontaktlærer marianne.sjaastad@eidsvoll.kommune.no
19123035990029
1C Marianne Soland  Fagarbeder marianne.soland@eidsvoll.kommune.no
1D Lillian Balto Brovold  Kontaktlærer

lillian.balto.brovold@eidsvoll.kommune.no
19123035990038

1D  Laila Fjeld  Fagarbeider laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no
1E  Ståle Granheim  Kontaktlærer stale.granheim@eidsvoll.kommune.no 
19123035990016
1E   Marthe Lerberg  Fagarbeider  marthe.lerberg@eidsvoll.kommune.no
1 Maryann L. Johnstad Fagarbeider  maryann.linnerud.johnstad@eidsvoll.kommune.no
2A Martin Berntzen Kontaktlærer

martin.peder.berntzen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990037

2B Monica K. Solberg Kontaktlærer

monica.k.solberg@eidsvoll.kommune.no
19123035990031

2C Tina C. G. Antonsen Kontaktlærer

tina.cecilie.gjersvik.antonsen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990006

3A Carina Finnstun Kontaktlærer

carina.marie.finnstun@eidsvoll.kommune.no
19123035990012

3B Jessica Andreassen Kontaktlærer jessica.andreassen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990005
4A Sølwi J. Kraus Kontaktlærer

solwi.jeantelle.kraus@eidsvoll.kommune.no 
19123035990021

4A   Lene A. Gjuvsland Assistent lene.alfarustad.gjuvsland@eidsvoll.kommune.no
4B Martine Trøen Kontaktlærer martine.troen@eidsvoll.kommune.no
19123035990033
4C Elisabeth H. Lybekk Kontaktlærer elisabeth.hertzenberg.lybekk@eidsvoll.kommune.no
19123035990024
4C Siw Bjerkevold Fagarbeider siw.bjerkevold@eidsvoll.kommune.no

5A Kari Helene Løfsgård Kontaktlærer

kari.helene.lofsgard@eidsvoll.kommune.no
19123035990036

5B Sigrid Halle Vaagaasar Kontaktlærer sigrid.halle@eidsvoll.kommune.no
19123035990034
5C Madiha S. Flatlandsmo Kontaktlærer madiha.saab.flatlandsmo@eidsvoll.kommune.no
19123035990014
6A Guro Husfloen Kontaktlærer guro.husfloen@eidsvoll.kommune.no
19123035990020
6B Edin Loga Kontaktlærer edin.loga@eidsvoll.kommune.no
19123035990022
6B Marketa Bøyesen Kontaktlærer marketa.boyesen@eidsvoll.kommune.no
19123035990009
6B Gørild Pedersen Assistent gorild.pedersen@eidsvoll.kommune.no
6C Astrid Dalby Kontaktlærer astrid.antonsen.dalby@eidsvoll.kommune.no
19123035990010
7A Thomas Wiik Lundby Kontaktlærer thomas.wiik.lundby@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990023
7A Gørild Pedersen Assistent gorild.pedersen@eidsvoll.kommune.no
7B Lene Oskarsen Kontaktlærer lene.oskarsen@eidsvoll.kommune.no
19123035990026
  Toril Bundli Faglærer toril.bundli@eidsvoll.kommune.no 
  Martine Ekre Spes.ped. koordinator
martine.ekre@eidsvoll.kommune.no
  Runa Cecilie W. Hovstein Faglærer
runa.cecilie.w.hovstein@eidsvoll.kommune.no
  Mari Kristoffersen Faglærer  mari.kristoffersen@eidsvoll.kommune.no
  Anders Modal Faglærer anders.modal@eidsvoll.kommune.no
  Per Ola Saugnes Spes.ped. koordinator per.ola.saugnes@eidsvoll.kommune.no
  Ida K.Sørhagen Faglærer ida.karine.sorhagen@eidsvoll.kommune.no
  Per Arne Walum Assistent/IKT per.arne.walum@eidsvoll.kommune.no
SFO   SFO-leder

SFO Vigdis Moen Aasland Fagarbeider
vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no
SFO Siw Bjerkevold Fagarbeider
siw.bjerkevold@eidsvoll.kommune.no
SFO Paola Cornejo Farias Assistent
paola.cornejo.farias@eidsvoll.kommune.no
SFO Laila Norstad Fjeld Fagarbeider
laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no
SFO Lene A. Gjuvsland Assistent  lene.alfarustad.gjuvsland@eidsvoll.kommune.no
SFO June R. Halvorsen Assistent june.richardson.halvorsen@eidsvoll.kommune.no
SFO Maryann L. Johnstad Fagarbeider  maryann.linnerud.johnstad@eidsvoll.kommune.no
SFO Marthe Lerberg Fagarbeider  marthe.lerberg@eidsvoll.kommune.no
SFO Marit Malum Fagarbeider marit.bjorndal.malum@eidsvoll.kommune.no
SFO Ingar Midtskogen Assistent
ingar.midtskogen@eidsvoll.kommune.no
SFO Marianne Soland Fagarbeider marianne.soland@eidsvoll.kommune.no
SFO Vigdis Zachariassen Assistent
vigdis.zachariassen@eidsvoll.kommune.no

Publisert: 02.12.2016 13:15:34
Sist endret: 02.12.2016 13:16