Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


 

Råholt skole, ansatte

Oversikt over alle ansatte ved Råholt skole

 

Klasse

 Navn

 Funksjon

Epost

 1A

 Carina Finnstun

 Kontaktlærer

carina.marie.finnstun@eidsvoll.kommune.no

 1A

 Laila Fjeld

 Assistent

 laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no

 1B

 Jessica Andreassen

 Kontaktlærer

 jessica.andreassen@eidsvoll.kommune.no

 1B

 Mari Rønning

 Assistent

 mari.astrup.ronning@eidsvoll.kommune.no

 1C

 Tina Antonsen

 Kontaktlærer

 tina.cecilie.gjersvik.antonsen@eidsvoll.kommune.no

 1C

 Britt Wiik

 Assistent

 britt.sigrun.wiik@eidsvoll.kommune.no

2A

Sølwi J. Kraus

Kontaktlærer

solwi.jeantelle.kraus@eidsvoll.kommune.no

2B

Martine Trøen

Kontaktlærer

martine.troen@eidsvoll.kommune.no

2C

Ståle Granheim

Kontaktlærer

stale.granheim@eidsvoll.kommune.no

2

Guri Hynaas

Assistent

guri.elina.hynaas@eidsvoll.kommune.no

3A

Anders Modal

Kontaktlærer

 anders.modal@eidsvoll.kommune.no

3B

Toril Bundli

Kontaktlærer

 toril.bundli@eidsvoll.kommune.no

3C

Knut Åge Graff Av Øhr

Kontaktlærer

 knut.age.graff.av.ohr2@eidsvoll.kommune.no

4A

Guro Husfloen

Kontaktlærer

guro.husfloen@eidsvoll.kommune.no

4B

Marianne Sjaastad

Kontaktlærer

 marianne.sjaastad@eidsvoll.kommune.no

4B

Vigdis Moen Aasland

Assistent

vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no

4C

Astrid Dalby

Kontaktlærer

astrid.antonsen.dalby@eidsvoll.kommune.no

5A

 Madiha Saab Flatlandsmo

Kontaktlærer

madiha.saab.flatlandsmo@eidsvoll.kommune.no

5B

Lene Oskarsen

Kontaktlærer

 lene.oskarsen@eidsvoll.kommune.no

5.

Helene A. Haakens

Assistent

 karin.helene.andersen@eidsvoll.kommune.no

6A

Elisabeth Lybekk

Kontaktlærer

 elisabeth.hertzenberg.lybekk@eidsvoll.kommune.no

6A

Gørild Pedersen

Assistent

 gorild.pedersen@eidsvoll.kommune.no

6B

Marit Strand Fjellsbø

Kontaktlærer

marit.strand.fjellsbo@eidsvoll.kkommune.no

6C

Monica K. Solberg

 Kontaktlærer

monica.k.solberg@eidsvoll.kommune.no

 7A

Ane M. Bauer

 Kontaktlærer

ane.marstein.bauer@eidsvoll.kommune.no

 7A

 Siw Bjerkevold

 Assistent

siw.henriksen@eidsvoll.kommune.no

 7B

Edin Loga

 Kontaktlærer

edin.loga@eidsvoll.kommune.no

 7C

Sigrid H. Vaagaasar

 Kontaktlærer

 sigrid.halle@eidsvoll.kommune.no

 

Marketa Bøyesen

Faglærer

marketa.boyesen@eidsvoll.kommune.no

 

 Martine Ekre

 Faglærer

 martine.ekre@eidsvoll.kommune.no

 

Morten Gundersen

Faglærer

 morten.gundersen@eidsvoll.kommune.no

 

Siw Iren Hammeren

Faglærer

 siw.iren.hammeren@eidsvoll.kommune.no

 

Runa Cecilie W. Hovstein

Faglærer

runa.cecilie.w.hovstein@eidsvoll.kommune.no

 

Thomas Wiik Lundby

Faglærer

thomas.wiik.lundby@eidsvoll.kommune.no

 

Vigdis Marie Rui

 Faglærer

 vigdis.marie.rui@eidsvoll.kommune.no

 

 Karianne Skjeppestad

 Faglærer

 karianne.nyborg.skjeppestad@eidsvoll.kommune.no

 

 Ida K.Sørhagen

 Faglærer

 ida.karine.sorhagen@eidsvoll.kommune.no

 

Per Ola Saugnes 

 Spes.ped. koordinator

 per.ola.saugnes@eidsvoll.kommune.no

 

Ane Marstein Bauer

IT-ansvarlig

 ane.marstein.bauer@eidsvoll.kommune.no

SFO

Line Merete Eide

SFO-leder

line.eide.jorgenstuen@eidsvoll.kommune.no

 SFO

Vigdis Moen Aasland

Assistent

vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no

 SFO

 Siw Bjerkevold

 Assistent

 siw.henriksen@eidsvoll.kommune.no

 SFO

Paola Cornejo Farias

Assistent

paola.cornejo.farias@eidsvoll.kommune.no

 SFO

Laila Norstad Fjeld

Assistent

laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no

SFO

Helene A. Haakens

Assistent

 karin.helene.andersen@eidsvoll.kommune.no

SFO 

Guri Elina Hynaas 

Assistent

guri.elina.hynaas@eidsvoll.kommune.no

SFO

Ingar Midtskogen

Assistent

 ingar.midtskogen@eidsvoll.kommune.no

SFO

Mari A. Rønning

Assistent

mari.astrup.ronning@eidsvoll.kommune.no

 SFO

Per Arne Walum 

Assistent

per.arne.walum@eidsvoll.kommune.no

 SFO

Vigdis Zachariassen

Assistent

vigdis.zachariassen@eidsvoll.kommune.no

 SFO

Runa Østbu

Assistent

runa.ostbu@eidsvoll.kommune.no

 

 Maryann L. Johnstad

 Lærling

 

 

 


Publisert: 02.12.2016 13:15:34
Sist endret: 22.08.2017 08:59