Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Råholt skoles ansatte

Oversikt over alle ansatte ved Råholt skole
Klasse Navn FunksjonEpost og SMS-varsling
1A Knut Graff Av Øhr Kontaktlærer

knut.age.graff.av.ohr2@eidsvoll.kommune.no 
19123035990015

1A Laila N. Fjeld Fagarbeider

laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no

1B Monica K. Solberg Kontaktlærer

monica.k.solberg@eidsvoll.kommune.no
19123035990031

1B Marit B. Malum Fagarbeider marit.bjorndal.malum@eidsvoll.kommune.no
1C Tina C. G. Antonsen Kontaktlærer

tina.cecilie.gjersvik.antonsen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990006

1C Britt Wiik Fagarbeider

britt.sigrun.wiik@eidsvoll.kommune.no

2A Carina Finnstun Kontaktlærer

carina.marie.finnstun@eidsvoll.kommune.no
19123035990012

2B Jessica Andreassen Kontaktlærer jessica.andreassen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990005
2C Anders Modal Kontaktlærer Anders.modal@eidsvoll.kommune.no
19123035990025
3A Sølwi J. Kraus Kontaktlærer

solwi.jeantelle.kraus@eidsvoll.kommune.no 
19123035990021

3A Linda Slåtbråten Fagarbeider linda.slatbraten@eidsvoll.kommune.no
3B Martine Trøen Kontaktlærer martine.troen@eidsvoll.kommune.no
19123035990033
3C Ståle Granheim Kontaktlærer stale.granheim@eidsvoll.kommune.no 
19123035990016
3C Guri Hynaas Assistent guri.elina.hynaas@eidsvoll.kommune.no

4A Kari Helene Løfsgård Kontaktlærer

kari.helene.lofsgard@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990036

4B Sigrid Halle Vaagaasar Kontaktlærer sigrid.halle@eidsvoll.kommune.no
19123035990034
4C Madiha S. Flatlandsmo Kontaktlærer madiha.saab.flatlandsmo@eidsvoll.kommune.no
19123035990014
5A Guro Husfloen Kontaktlærer guro.husfloen@eidsvoll.kommune.no
19123035990020
5B Marianne Sjaastad Kontaktlærer marianne.sjaastad@eidsvoll.kommune.no
19123035990029
5B Vigdis Moen Aasland Fagarbeider vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no 
5C Astrid Dalby Kontaktlærer astrid.antonsen.dalby@eidsvoll.kommune.no
19123035990010
6A Thomas Wiik Lundby Kontaktlærer thomas.wiik.lundby@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990023
6A Siw Bjerkevold Fagarbeider siw.henriksen@eidsvoll.kommune.no
6B Lene Oskarsen Kontaktlærer lene.oskarsen@eidsvoll.kommune.no
19123035990026
6B Helene A. Haakens Fagarbeider karin.helene.andersen@eidsvoll.kommune.no

7A Elisabeth Lybekk Kontaktlærer elisabeth.h.lybekk@eidsvoll.kommune.no
19123035990024
7A Gørild Pedersen Assistent gorild.pedersen@eidsvoll.kommune.no

7B Marit Strand Fjellsbø Kontaktlærer marit.strand.fjellsbo@eidsvoll.kkommune.no
19123035990013
7C Ane M. Bauer Kontaktlærer

ane.marstein.bauer@eidsvoll.kommune.no
19123035990007

  Marketa Bøyesen Faglærer
marketa.boyesen@eidsvoll.kommune.no
  Edin Loga Faglærer edin.loga@eidsvoll.kommune.no
  Toril Bundli Faglærer toril.bundli@eidsvoll.kommune.no 
  Martine Ekre Faglærer
martine.ekre@eidsvoll.kommune.no
  Martin Peder Berntzen Faglærer martin.peder.berntzen@eidsvoll.kommune.no
  Siw Iren Hammeren Faglærer
siw.iren.hammeren@eidsvoll.kommune.no
  Runa Cecilie W. Hovstein Faglærer
runa.cecilie.w.hovstein@eidsvoll.kommune.no
  Ida K.Sørhagen Faglærer
ida.karine.sorhagen@eidsvoll.kommune.no
  Per Ola Saugnes  Spes.ped. koordinator per.ola.saugnes@eidsvoll.kommune.no
  Per Arne Walum Assistent per.arne.walum@eidsvoll.kommune.no
SFO Line Merete Eide SFO-leder
line.eide.jorgenstuen@eidsvoll.kommune.no
SFO Vigdis Moen Aasland Fagarbeider
vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no
SFO Siw Bjerkevold Fagarbeider
siw.henriksen@eidsvoll.kommune.no
SFO Paola Cornejo Farias Assistent
paola.cornejo.farias@eidsvoll.kommune.no
SFO Laila Norstad Fjeld Fagarbeider
laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no
SFO Helene A. Haakens Fagarbeider
karin.helene.andersen@eidsvoll.kommune.no
SFO June R. Halvorsen Assistent june.richardson.halvorsen@eidsvoll.kommune.no
SFO  Guri Elina Hynaas  Assistent
guri.elina.hynaas@eidsvoll.kommune.no
SFO Ingar Midtskogen Assistent
ingar.midtskogen@eidsvoll.kommune.no
SFO Robert Nilsen Fagarbeider robert.nilsen@eidsvoll.kommune.no
SFO Linda Slåtbråten Fagarbeider linda.slatbraten@eidsvoll.kommune.no
SFO Vigdis Zachariassen Assistent
vigdis.zachariassen@eidsvoll.kommune.no

Publisert: 02.12.2016 13:15:34
Sist endret: 02.12.2016 13:16