Innhold

Råholt skoles ansatte

Oversikt over alle ansatte ved Råholt skole
Klasse Navn FunksjonEpost og SMS-varsling
1A Monica K. Solberg Kontaktlærer

monica.k.solberg@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990031

1A Anne-Merete Fugelseth Assistent

anne-merete.fugelseth@eidsvoll.kommune.no

1B Kristine Laurhammer Kontaktlærer

kristine.laurhammer@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990043

1B Laila Nordstad Fjeld Fagarbeider

laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no

1C Lena Lindberg Hansen Kontaktlærer

lena.lindberg.hansen@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990042

1C Britt Sigrun Wiik Fagarbeider

britt.sigrun.wiik@eidsvoll.kommune.no

1. trinn Siw Bjerkevold Fagarbeider

siw.bjerkevold@eidsvoll.kommune.no

2A Barbro Ervik Knai Kontaktlærer

barbro.knai@eidsvoll.kommune.no 
19123035990039

2A Vigdis Moen Aasland Fagarbeider

vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no 

2B Marit Strand Fjellsbø Kontaktlærer

marit.strand.fjellsbo@eidsvoll.kommune.no
19123035990013

2C Anders Modal  Kontaktlærer anders.modal@eidsvoll.kommune.no
19123035990025
2C Nora Aune  Assistent nora.aune@eidsvoll.kommune.no
2D Lillian Balto Brovold  Kontaktlærer

lillian.balto.brovold@eidsvoll.kommune.no
19123035990038

2B/2D Mariann L. Johnstad Fagarbeider

maryann.linnerud.johnstad@eidsvoll.kommune.no

3A Martin Berntzen Kontaktlærer

martin.peder.berntzen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990037

3B Kari Helene Rudshaug Kontaktlærer

kari.helene.lofsgard@eidsvoll.kommune.no
19123035990036

3C Tina C. G. Antonsen Kontaktlærer

tina.cecilie.gjersvik.antonsen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990006

4A Mari Kristoffersen Kontaktlærer

mari.kristoffersen@eidsvoll.kommune.no
19123035990040

4B Jessica Andreassen Kontaktlærer jessica.andreassen@eidsvoll.kommune.no 
19123035990005
5A Pernille Saugnes Brodal Kontaktlærer

pernille.saugnes.brodal@eidsvoll.kommune.no
1
9123035990041

5A Karin Helene A. Haakens Fagarbeider

karin.helene.bjerkestuen@eidsvoll.kommune.no

5B Lene Engebretsen Kontaktlærer

lene.engebretsen@eidsvoll.kommune.no
19123035990026

5B Marina Hagen Assistent

marina.hagen@eidsvoll.kommune.no

5C Martine Trøen Kontaktlærer martine.troen@eidsvoll.kommune.no
19123035990033
5A/C Grete J. Ruud Fagarbeider grete.johansen.ruud@eidsvoll.kommune.no
5D Sølwi J. Kraus Kontaktlærer solwi.jeantelle.kraus@eidsvoll.kommune.no
19123035990021
5D Lene Alfarustad Gjuvsland Assistent

lene.alfarustad.gjuvsland@eidsvoll.kommune.no

5.trinn Ole Kenneth Fonbæk Assistent

ole.kenneth.fonbaek@eidsvoll.kommune.no

6A Gunhild Rolstad Kontaktlærer

gunhild.rolstad@eidsvoll.kommune.no
19123035990044

6B Tiril Øverli Kontaktlærer tiril.overli@eidsvoll.kommune.no
19123035990046
6C Madiha S. Flatlandsmo Kontaktlærer madiha.saab.flatlandsmo@eidsvoll.kommune.no
19123035990014
6 A/C Roja Jebelisinaki Fagarbeider roja.jebelisinaki@eidsvoll.kommune.no
7A Guro Husfloen Kontaktlærer guro.husfloen@eidsvoll.kommune.no
19123035990020
7A Vigdis Moen Aasland Fagarbeider vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no
7B Ida Karine Sørhagen Kontaktlærer ida.karine.sorhagen@eidsvoll.kommune.no
19123035990032
7C Astrid Dalby Kontaktlærer astrid.antonsen.dalby@eidsvoll.kommune.no
19123035990010
7. trinn Gørild Pedersen Assistent gorild.pedersen@eidsvoll.kommune.no
  Marketa Bøyesen Faglærer marketa.boyesen@eidsvoll.kommune.no
  Martine Ekre Spes.ped. koordinator martine.ekre@eidsvoll.kommune.no
  Carina Marie Finnstun Faglærer carna.marie.finnstun@eidsvoll.kommune.no
  Knut Åge Graff av Øhr Faglærer knut.age.graff.av.ohr@eidsvoll.kommune.no
  Runa Cecilie W. Hovstein Faglærer runa.cecilie.w.hovstein@eidsvoll.kommune.no
  Edin Loga Faglærer  edin.loga@eidsvoll.kommune.no
  Thomas Wiik Lundby Faglærer thomas.wiik.lundby@eidsvoll.kommune.no
  Trine Mortensen Faglærer trine.mortensen@eidsvoll.kommune.no
  Maria Nordang Sandem Faglærer maria.nordang.sandem@eidsvoll.kommune.no
  Per Ola Saugnes Spes.ped. koordinator per.ola.saugnes@eidsvoll.kommune.no
  Per Arne Walum Assistent/IKT per.arne.walum@eidsvoll.kommune.no
SFO  Siw Iren Hammeren SFO-leder siw.iren.hammeren@eidsvoll.kommune.no
SFO Vigdis Moen Aasland Fagarbeider vigdis.moen.aasland@eidsvoll.kommune.no
SFO Nora Aune Assistent nora.aune@eidsvoll.kommune.no
SFO Siw Bjerkevold Fagarbeider siw.bjerkevold@eidsvoll.kommune.no
SFO Paola Cornejo Farias Assistent paola.cornejo.farias@eidsvoll.kommune.no
SFO Ina Dørdal Danielsen Fagarbeider ina.dordal.danielsen@eidsvoll.kommune.no
SFO Laila Norstad Fjeld Fagarbeider laila.norstad.fjeld@eidsvoll.kommune.no
SFO Ole Kenneth Fonbæk Assistent ole.kenneth.fonbaek@eidsvoll.kommune.no
SFO Anne-Merete Fugelseth Assistent anne.merete.fugelseth@eidsvoll.kommune.no
SFO Karin Helene A. Haakens Fagarbeider karin.helene.bjerkestuen@eidsvoll.kommune.no
SFO Marina Hagen Assistent marina.hagen@eidsvoll.kommune.no
SFO Roja Jebelisinaki Fagarbeider roja.jebelisinaki@eidsvoll.kommune.no
SFO Maryann L. Johnstad Fagarbeider  maryann.linnerud.johnstad@eidsvoll.kommune.no
SFO Adrian Litwic Fagarbeider  adrian.litwic@eidsvoll.kommune.no
SFO Ingar Midtskogen Assistent
ingar.midtskogen@eidsvoll.kommune.no
SFO Grete J. Ruud Fagarbeider grete.johansen.ruud@eidsvoll.kommune.no
SFO Vigdis Zachariassen Assistent
vigdis.zachariassen@eidsvoll.kommune.no

Publisert: 02.12.2016 13:15:34
Sist endret: 10.02.2021 10:00